Ostatnia taka akcja...

5 kwietnia 2019 biblioteka szkolna we współpracy ze Szkolnym Kołem PCK zorganizowała akcję charytatywną na rzecz wsparcia rehabilitacji naszego ucznia Dawida.

Tematyka związana była z Międzynarodowym Dniem Zdrowia i dotyczyła zdrowego stylu życia, promując zdrowy sposób odżywiania się, ruch i zabawę, oraz pogłębianie wiedzy o zdrowiu w ujęciu holistycznym. w związku z tym nauczyciele bibliotekarze wraz z uczniami, przygotowali sprzedaż ciast fit, przepyszne smoothie's, tańce na przerwach oraz wystawy i quizy w bibliotece szkolnej, która zadbała o ciekawe nagrody książkowe. W ramach akcji udało się zebrać 370 złotych, które zostaną przekazane rodzicom Dawida. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz uczniom, którzy włączyli się w naszą akcję. Zabawa była bardzo udana o czym świadczą zdjęcia, które możemy zobaczyć w naszej galerii.

Jednocześnie opiekun SK PCK i nauczyciel Agata Mrożkiewicz informuje o zawieszeniu działalności SK PCK w tym roku szkolnym.