Półfinały Województwa w Badmintonie chłopców szkół ponadpodstawowych

W tym roku szkolnym tylko chłopcy awansowali do półfinałów wojewódzkich. Zawody odbyły się 25 marca w Raciborzu w hali sportowej "Rafako".

Do rywalizacji przystąpiły najlepsze drużyny z powiatów Raciborskiego, Rybnickiego, Bielskiego ( drużyna z Bielska nie przyjechała) i Jastrzębskiego. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli meczem z gospodarzami turnieju Raciborzem. Ulegli drużynie z Raciborza przegrywając 0:3. Losowanie dla nas nie było łaskawe, gdyż musieliśmy grać następny mecz bez przerwy. Naszym kolejnym rywalem była szkoła z Rybnika. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny z Rybnika. W spotkaniu Raciborza z Rybnikiem, zdecydowanie wygrali raciborzanie 3:0 i tym samym wygrali cały turniej. Do finałów wojewódzkich awansowały drużyny z Raciborza i Rybnika. Życzymy im powodzenia w finałach. Nasza szkoła zajęła III miejsce w turnieju.

Naszą Szkołę reprezentowali:

• Mateusz Kloczkowski II A