Międzyszkolny Konkurs o Laur Mistrza Języka Obcego

Dnia 13 marca 2024 roku w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego odbyła się trzecia już edycja Międzyszkolnego Konkursu o Laur Mistrza Języka Obcego, którą wygrali uczniowie naszej szkoły! Mamy zaszczyt pogratulować zwycięzcom! I miejsce Karolina Turek i Małgosia Grzywnowicz II miejsce Ana Wasik i Karolina Pytraczyk Dziękujemy także Alicji Ladzie z klasy 2E i Piotrowi Gajosowi z klasy 2D, którzy zaprezentowali wysoki poziom znajomości języka francuskiego! Podziękowania należą się także niezastąpionym nauczycielom, Pani Wach i Pani Stachoń, które poświęciły swój czas i wysiłek, by przygotować uczniów do udziału w konkursie. Serdeczne podziękowania dla wszystkich organizatorów za ich nieustanne zaangażowanie, oraz gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wysiłek i determinację! W przyszłym roku to właśnie nasze Liceum będzie organizatorem konkursu!