Projekt Biblioteki Szkolnej.

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka szkolna realizuje projekt w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Po zasięgnięciu opinii rodziców uczniów oraz nauczycieli co do rodzaju literatury, ulubionych tytułów, które nasi czytelnicy chcieliby zobaczyć na półkach naszej biblioteki rozpoczęliśmy zamawianie najbardziej poszukiwanych książek.
W najbliższym czasie, bo już w pierwszym tygodniu października zapraszamy wszystkich do świętowania Światowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych! Za każde wypożyczenie czeka na czytelnika "Słodka niespodzianka"Uśmiech
Zachęcamy również do wzięcia udziału w edycji październikowej Konkursu ABC Wiedzy o Książce, Bibliotece i Informacji.
Rodziców, uczniów oraz osoby odwiedzające szkołę zachęcamy do obejrzenia naszej wystawy, która skłania do refleksji nad zaletami czytania książek. Wystawę można zobaczyć na holu głównym naszej szkoły.
Zapraszają Nauczycielki Bibliotekarki Śmiech